تبلیغات

ارتشی به رنگ خونم ...! لیورپول - Liverpool - لیورپول به رفتار ضد ورزشی متهم شد !
لیورپول به رفتار ضد ورزشی متهم شد !

سرمربی تیم فوتبال ساندرلند انگلیس، بازیکنان تیم لیورپول را به رفتار غیر ورزشی در به ثمر رساندن گل تیم لیورپول در تساوی بازی شنبه شب متهم کرد.


 در جریان بازی دو تیم که با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت، وقتی در دقیقه پنجم یک ضربه آزاد به سود ساندرلند اعلام شد، ''مایکل ترنر'' به آرامی توپ را به سوی ''سیمون میگنولت'' دروازه بان این تیم فرستاد تا او ضربه را بزند.
 اما میگنولت 30 متر آن طرف تر بود در این فاصله ''فرناندو تورس'' مسیر توپ را قطع کرد و آن را به ''دیرک کویت '' پاس داد و او هم گل زد.
''استیو بروس'' سرمربی ساندرلند در این مورد گفت: این گل ناجوانمردانه، حرکتی غیر ورزشی و بر خلاف قانون بود. آنها از این توپ سوء استفاده کردند. فکر می کنم همه بازیکنان از جمله اکثریت تیم لیورپول می دانند که ترنر ضربه آزاد را نزد بلکه فقط می خواست آن را برای دروازه بان بفرستد تا او ضربه را بزند.
 به گفته وی، ''استوآرت ات ول'' داور این مسابقه به نظر می رسد که قبل از به ثمر رسیدن گل، آماده زدن سوت بود.
 اما از سوی دیگر ''روی هاجسون'' سرمربی لیورپول ضمن ابراز خرسندی از واکنش سریع تورس و کویت گفت: ما این ضربه را به عنوان یک پاس به عقب قلمداد کردیم اما بروس انتظار دارد، می ایستادیم و اجازه می دادیم توپ به دروازه بان آنها برسد تا او هم با خیال راحت از هر جا که دلش می خواهد شوت کند. 

نوشته شده توسط ارسلان باقری در 1389/07/4 و ساعت 18:58 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer : Siamak Pakraei  FootballThemes | © http://abagheri.mihanblog.com 2006