تبلیغات

ارتشی به رنگ خونم ...! لیورپول - Liverpool - آسیب دیدگی تورس جدی است
آسیب دیدگی تورس جدی است

بر اساس اعلام پزشکان مشکل آسیب دیدگی تورس جدی است و این بازیکن در داربی لیورپول غایب خواهد بود.


  مهاجم اسپانیایی تیم لیورپول در هفته‌ی هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس مقابل بلکپول آسیب دید و از زمین مسابقه خارج شد، روی هاجسون که مجبور شده بود تورس را در دقیقه 10 تعویض کند، در پایان بازی اعلام کرد مشکل خاصی نیست و تورس به زودی به میدان باز خواهد گشت.


اما پس از گرفتن اسکن از پای تورس مشخص شد آسیب دیدگی او جدی است و این بازیکن علاوه بر دو دیدار تیم ملی اسپانیا در مرحله‌ی مقدماتی رقابت‌های یورو 2012، داربی بندر لیورپول را هم از دست خواهد داد.


تیم ملی اسپانیا در دور رفت رقابت‌های یورو 2012 به مصاف تیم‌های اسکاتلند و لیتوانی خواهد رفت و تورس برای حضور در این دو دیدار به اردی تیم ملی دعوت نشده است.


دکتر پیتر برانکر درباره‌ی وضعیت تورس گفت: پس از انجام معاینات اولیه دوشنبه از پای تورس در زمین تمرین "ملوود" اسکن گرفته شد. تورس باید حداقل دو هفته مراحل درمانی را پشت سر بگذارد و به این ترتیب شانس چندانی برای حضور در دیدار مقابل اورتون ندارد.


نگرانی‌های هاجسون با آسیب دیدگی مهاجم کلیدی‌اش بیشتر شده است، لیورپول که فصل را بسیار ضعیف و ناامید کننده آغاز کرده، از 7 بازی خود تنها 6 امتیاز به دست آورده ودر مکان هجدهم جدول ایستاده است.

سرخ پوشان لیورپول که اکنون در ناحیه‌ی سقوط قرار گرفته‌اند، ضعیف ترین شروع را از سال 1953 تاکنون داشته‌اند، در آن سال لیورپول به دسته‌ی پایین تر سقوط کرد.

داربی شهر لیورپول بین تیم‌های اورتون و لیورپول در حالی در روز 25 مهر برگزار می شود که هیچ یک از دو تیم وضعیت مناسبی ندارند و با امتیاز مشابه و به دلیل تفاضل گل در رده‌های هفدهم و هجدهم جدول ایستاده‌اند.


 

نوشته شده توسط ارسلان باقری در 1389/07/13 و ساعت 16:06 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer : Siamak Pakraei  FootballThemes | © http://abagheri.mihanblog.com 2006