تبلیغات

ارتشی به رنگ خونم ...! لیورپول - Liverpool - باشگاه لیورپول با مبلغ 300 میلیون پوند فروخته شد
باشگاه لیورپول با مبلغ 300 میلیون پوند فروخته شد

فروش باشگاه لیورپول به مالک جدیدش ٬ NESV توسط سایت رسمی باشگاه تایید شد.

New England Sports Ventures همچنین مالک Boston Red Sox آمریکا ٬ Sports Network انگلیس ٬ Fenway Sports Group  و Roush Fenway Racing نیز میباشد.

رئیس باشگاه لیورپول ٬ مارتین براگتون گفت :

"من از این خوشحالم که بالاخره توانستیم مراحل فروش باشگاه را به طور کامل و با دقت زیاد به اتمام برسانیم. باشگاه تصمیم به انتخاب پیشنهاد NESV گرفت که از پایه با معیار های باشگاه هم خوانی دارد. فیزیولوژیNESV فقط موفقیت است.و آنها این موضوع را در Red Sox نشان همگان دادند."

"ما با هم در بوستون و لندن و لیورپول در طول چندین هفته ملاقات داشتیم. و من از دید آنها برای موفقیت در لیورپول واقعا خوشحال شدم."

"حل شدن قضیه مالکیت باشگاه و برطرف شدن بدهی باشگاه سبب میشود که ما تمرکز بیشتری در سرمایه گذاری در لیورپول داشته باشیم. من فقط از این موضوع نا امید شدم که مالکان باشگاه تمام سعی خود را در عدم انتقال باشگاه به مالک جدید انجام دادند. اکنون ما باید برای انتقال رسمی باشگاه از مراحل قانونی آن گذر کنیم تا فروش باشگاه به مالک جدیدش کامل شود."

البته فروش باشگاه مشروط به تصویب اتحادیه و حل و فصل مسائل مربوط به هیئت مدیره و مواردی دیگر میباشد.

احتمالا تا جمعه این انتقال به صورت کامل به پایان برسد.

بدین ترتیب بعد از هیکس و ژیلت اکنون نوبت آمریکایی دیگر به نام جان دبلیو هنری رسیده است !

John W Henry

 

 

 

 

 

 

NESV با مبلغ ۳۰۰ میلیون پوند که بدیهای باشگاه را نیز از بین میبرد صاحب لیورپول شد. هیکس و ژیلت این مبلغ را خیلی کمتر از ارزش واقعی آن شمرده اند.

در مورد بدهی باشگاه نیز بدانید که :

بانک سلطنتی اسکاتلند٬ ۲۸۰ میلیون پوند ار هیکس و ژیلت ( مالکان سابق لیورپول) میخواهد و سعی بر گرفتن این مبلغ از آنها با پشتیبانی رئیس کنونی باشگاه لیورپول ٬ مارتین بروگتون دارد.

اگر هیکس و ژیلت در دادن بدهی به بانک سلطنتی اسکاتلند کوتاهی کنند دارییشان در شرکتشان  به سبب ندادن بدهی وام آنها به حساب بانک منظور میگردد. ( گویا یانکی ها تا ۱۵ اکتبر فرصت دارند تا به حساب خود را با بانک مذکور پاک کنند.)

 

نوشته شده توسط ارسلان باقری در 1389/07/14 و ساعت 23:15 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer : Siamak Pakraei  FootballThemes | © http://abagheri.mihanblog.com 2006